Hlídejte svá data o kvalitě ovzduší pomocí Kaiterra Dashboard

Kaiterra Dashboard je navržen tak, abyste měli kontrolu a přehled o kvalitě vzduchu v budově. Ve spojení s vaším monitorem kvality vzduchu Kaiterra bude tato snadno použitelná platforma výkonným nástrojem pro identifikaci zdrojů znečištění a umožní intuitivní a bezproblémové rozhodování na základě dat.
S nástrojem Kaiterra Dashboard můžete:


 • sledovat a spravovat všechny své projekty a zařízení na jednom místě,

 • zjistit, které znečišťující látky v interiéru dosahují nebezpečných hodnot,

 • zjistit, které parametry přispívají k prudkému nárůstu hodnot AQI,

 • vizualizovat aktuální a historická data a odhalit ohniska znečištění.

 • Nechte se touto platformou provést!


Sledování důležitých informací intuitivně a ihned po ruce

Všechna zařízení můžete sledovat a spravovat na jednom místě na stránce Přehled projektů a zařízení. Díky systému barevných indikátorů můžete snadno zobrazit aktuální stav svých zařízení a ihned zjistit, které znečišťující látky v interiéru dosahují nebezpečných hodnot.


 • Zvolte si způsob zobrazení svých zařízení.

Použijte kompaktní zobrazení karet pro rychlou pulzní kontrolu vašeho prostředí nebo vyzkoušejte nové tabulkové zobrazení a seřaďte zařízení podle názvu nebo na základě hodnot různých parametrů, abyste rychle identifikovali ta, která vyžadují zvláštní pozornost.


Správa projektů a uživatelů pomocí účtu organizace


Díky nové funkci účtu organizace můžete nyní přidat více uživatelů do projektu (projektů) organizace!


 • Přidávání a správa členů projektu

Pokud spravujete více než jeden projekt (nebo jeden rozsáhlý projekt) s více spolupracovníky, budete pravděpodobně chtít omezit přístup do oblastí, které jsou relevantní pro práci jednotlivých členů. Pomocí účtu organizace nyní můžete přidávat uživatele do projektů, které jsou pro ně relevantní, a řídit, které projekty jsou pro jednotlivé uživatele viditelné.


Chcete, aby byl váš účet organizace povolen? Přejděte na stránku svého řídicího panelu a pomocí chatbota podejte žádost o aktualizaci. Pokud pro vás chatbot není dostupný, kontaktujte náš tým podpory zde a my najdeme čas pro upgrade vašeho účtu.


Odhalte užitečné poznatky


Přejděte na stránku s podrobnostmi o zařízení a vizualizujte aktuální a historická data, abyste odhalili vzorce a dále zlepšili účinnost systému HVAC vaší budovy, řešili stížnosti obyvatel na vnitřní prostředí pomocí živých dat a byli informováni, když je třeba jednat.


 • Vytvářejte a exportujte certifikované zprávy o výkonu

Vaše minutové údaje a historická data jsou k dispozici ve formátech uznávaných a podporovaných normami WELL, RESET a LEED. Můžete si zobrazit podrobné a přizpůsobené zprávy pro jednotlivá zařízení a exportovat a ukládat je jako soubory .csv.


 • Porovnávejte různé parametry

Vyberte a porovnejte klíčové parametry kvality vnitřního ovzduší včetně PM2,5, CO2 a TVOC mezi sebou, abyste rychle identifikovali trendy znečištění a vizuálně prozkoumali data.


 • Ponořte se do kritických informací o zařízení

Zobrazte si kritické informace o svém zařízení a podnikněte kroky dříve, než se zařízení vybije baterie nebo až bude třeba vyměnit senzory.


Porovnávejte data z různých zařízení a identifikujte problémové oblasti


Přístrojový panel umožňuje vyhodnocovat trendy a řešit problémové oblasti v budově porovnáváním různých parametrů napříč různými zařízeními. Zjistěte, které parametry přispívají k prudkým nárůstům hodnot AQI, a uložte si srovnávací grafy pro budoucí analýzu na stránce Porovnání zařízení.


Informujte o svém úsilí o zlepšení kvality ovzduší pomocí aplikace Kiosk View


Vyberte si tradiční uspořádání přístrojové desky nebo vyzkoušejte nové zobrazení Kiosk View - optimalizované pro zobrazení na větších obrazovkách - a porovnejte vedle sebe vnitřní a venkovní údaje. Ukažte svůj závazek zajistit zdraví a bezpečnost zaměstnanců a snadno informujte o změnách úrovně kvality ovzduší.


 • Optimalizováno pro zobrazení na velkých obrazovkách

Předveďte své ovzduší většímu publiku, zobrazte až osm zařízení a poskytněte ucelený pohled na kvalitu ovzduší ve vašem prostoru.


 • Zobrazte to, co je pro vás důležité

Zpřesněte hlavní zobrazení Kiosk View výběrem pouze parametru (parametrů), které jsou pro vás a vaši budovu důležité, a zobrazte si, jak si vaše vnitřní prostředí vede ve srovnání s venkovním, abyste věděli, kdy máte jednat a zapnout filtrační systém.


 • Chcete vidět tyto (a další) nové funkce v akci? Podívejte se nyní na svůj nový řídicí panel!


Máte zájem dozvědět se více o podnikových produktech Kaiterra? Získejte bezplatnou ukázku a zjistěte, jak můžete dosáhnout zdravého a bezpečného prostředí pro své zaměstnance.
6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše